| Make | Caterpillar |
|---|---|
| Engine Model | Cat C2.1 ACERT |
| After-Sales Service | Lifelong remote technical guidance |
| Length*Width*Height | 5.89m*1.86m*2.55m |
| Product Name | Caterpillar CAT305.5E2 excavator |
| Working Hour | 997h |
|---|---|
| After-Sales Service | Lifelong remote technical guidance |
| Company Location | Shanghai, China |
| Engine Model | Cat® C9 ACERT |
| Make | Caterpillar |
| Moving Type | Track Excavator |
|---|---|
| Engine | SAA4D95LE turbocharged engine |
| Maximum Digging Height | 7150mm |
| Cab Features | Quiet and comfortable cab space, good front and rear visibility, large-capacity automatic air conditioning |
| Location | Shanghai, China |
| Driving Form | Hydraulic |
|---|---|
| Engine Model | Cat® C9ACERT™ |
| Machine Weight | 33750kg |
| Working Hour | 969h |
| Origin | Japan |
| Максимальная глубина копания | 3455 мм |
|---|---|
| Двигатель | Производство |
| Условия | Используется |
| Вес | 3.5ton |
| Тип | Экскаватор с ползучей ручкой |
| Тип перемещения | Экскаватор Crawler, экскаватор колеса |
|---|---|
| Двигатель | Японский двигатель |
| Сделать | Капуста |
| Время доставки | 5-8 дней |
| Условия оплаты | L/C, D/A, D/P, T/T, MoneyGram |
| Тип перемещения | Экскаватор с ползучей ручкой |
|---|---|
| Двигатель | Производство |
| Сделать | ZX50U |
| Год | 2020 |
| Скорость | 6 км/ч |
| Двигатель | Производство |
|---|---|
| Условия | Используется |
| Вес | 3.5ton |
| Тип | Скреб |
| Цвет | Желтый |
| Тип перемещения | Экскаватор с ползучей ручкой |
|---|---|
| Двигатель | Производство |
| Сделать | ZX55 |
| Год | 2020 |
| Скорость | 6 км/ч |
| Тип перемещения | Экскаватор с ползучей ручкой |
|---|---|
| Двигатель | Производство |
| Сделать | ZX60 |
| Год | 2020 |
| Скорость | 6 км/ч |